Tani sklep internetowy

Tani sklep internetowy

Czy istnieje tani sklep internetowy?
Jaki właściwie powinien być  tani sklep internetowy? Czy chodzi tylko o ceny detaliczne? Czy może o promocje albo rabaty?
Oczywiście również o to. Ale nie tylko. Obecnie nadeszła era prosumenta,  czyli nowe podejście do zakupów.
Na rynku oferuje nam się coraz częściej tzw. CashBack, czyli zwrot części wydanych czy zainwestowanych pieniędzy.

Na rynku powstaje coraz więcej sklepów internetowych, w czym celują przede wszystkim duże markety  typu Tesco.
Mają one jednak ograniczony zasięg, przeważnie do dużych miast  i najbliższej okolicy. Związane jest to oczywiście z logistyką i kosztami dostawy.
Jeżeli jednak sklep internetowy ma być konkurencyjny, musi to być naprawdę tani sklep internetowy.
Ceny w nim powinny być niższe  w stosunku do sklepów stacjonarnych, dość duży asortyment, darmowa lub bardzo tania dostawa, szybki termin realizacji zamówienia itp.

I tu mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, taki sklep działa już od 2012 roku i to w całej Polsce.

Tani sklep internetowy to sklep FAMILO.

Co posiada takiego innego, że z całą pewnością można przyjąć to za fakt?
Przede wszystkim zwrot części poniesionych kosztów zakupu w wysokości 4%. Dodatkowo, jeżeli dokonujesz systematycznie zakupów otrzymujesz jeszcze 2% bonusu. Razem daje to 6% kwoty zakupów.
To nie koniec – firma daje Ci możliwość uzyskania  rabatów aż do 90% na wszystkie towary, nie tylko na niektóre, jak to ma miejsce  w supermarketach. Wystarczy tylko zarejestrować się za darmo i zacząć zapraszać inne osoby  do korzystania z takiej możliwości.
Dodatkowo, jeżeli zrobisz zakupy za minimum 150 zł brutto, kurier dostarczy paczkę  gratis. A  dostarczy paczkę pod każdy adres w Polsce. Jest to super oferta dla osób mieszkających z dala od dużych sklepów.
Ale to dopiero pierwszy krok we współpracy z firmą Familo. Rozwijając swoją Społeczność Zakupową  możesz wypracować sobie po jakimś czasie stały dochód pasywny, co miesiąc większy. Wypłacisz go na swoje konto bankowe.
Jaki to będzie dochód, zależy od Ciebie i od włożonej pracy.
Dla zdeterminowanych  i konsekwentnych mogą to być nawet znaczne kwoty.

Pamiętaj, od dziś Familo to Twój tani sklep internetowy!

Nie zastanawiaj się dłużej. Kupować żywność, środki czystości czy higieny osobistej będziesz musiał do końca życia. Zmień więc trochę swoje nawyki i wykorzystaj szansę na tańsze i wygodniejsze zakupy. Możesz również zacząć zarabiać  tylko przekazując informację.